Літо – час відпочинку й відновлення сил, тому нагадуємо вам особливості програми єОздоровлення.

Дата: 15.06.2024 12:25

Цьогоріч програма знов працюватиме за принципом “гроші ходять за дитиною”.

Путівки через “єОздоровлення” зможуть отримати:

✅діти з інвалідністю, які виховуються в малозабезпечених сім’ях;

✅діти з багатодітних малозабезпечених сімей.

💰Як і минулого року, батьки отримуватимуть виплату від держави на рахунок у ПриватБанку, який вони мають відкрити спеціально під цю виплату.

За отримані кошти батьки зможуть купити путівку для дитини в той заклад, який вони самі оберуть.

💵Сума виплати на одну дитину становитиме 15 980 грн (п’ять прожиткових мінімумів для дітей віком 6–18 років). Вартість оздоровлення дитини залежатиме від категорії дитячого закладу оздоровлення та відпочинку.

Увага❗️ Послугою можна скористатися тільки в тому випадку, якщо дитина НЕ отримувала в поточному році путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, придбаної за рахунок коштів державного або місцевого бюджету будь-якого рівня.

📍Дітей за програмою “єОздоровлення” прийматимуть заклади у Вінницькій, Волинській, Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Чернівецькій, Хмельницькій областях та в місті Києві.

ℹ️Дізнатися, які заклади долучилися до програми, можна за посиланням (https://nssu.gov.ua/.../zaklady-iaki-pryiednalysia-do...).

🌱Обирайте базу відпочинку й оздоровлюйте дітей без зайвого навантаження на сімейний бюджет!

✅Щоб не пропустити важливу реєстрацію, підписуйтеся на наш Телеграм канал https://t.me/vpoukraine24 – тут багато корисної та актуальної інформації для переселенців.

ГО "ВПО України"