Надаємо відповіді на питання призначення житлової субсидії для сім'ї, яка живе в орендованому будинку чи квартирі, зокрема і для сім'ї-ВПО.

Дата: 16.06.2024 12:29

👉 Відповідно до роз’яснення Мінсоцполітики, сім’я, яка живе в орендованому будинку чи квартирі, має право на субсидію. Субсидія може призначатися одному із членів домогосподарства, які не зареєстровані в будинку чи квартирі, але орендують їх

❓ ВПО потрібен договір оренди житла для оформлення субсидії?

👉 Якщо людина є внутрішньо переміщеною особою, то житлову субсидію може бути призначено і без укладеного договору оренди житла. У такому випадку потрібно звернутися з заявою до Пенсійного фонду України у будь-який зручний спосіб:

❓ Якщо ВПО вже отримує субсидію за помешкання, яке покинула після 24 лютого 2022 року, вона може отримувати другу субсидію у найманому житлі?

👉 Субсидія за фактичним місцем проживання не може одночасно бути призначена і за місцем фактичного проживання, і за місцем реєстрації.

ГО "ВПО України"