Дітям пропонують безкоштовний табір від «Антишколи»

Дата: 11.06.2024 13:31

В Україні триває реєстрація на безплатний літній онлайн-табір для дітей віком від 4 до 17 років.

Ця унікальна ініціатива спрямована на забезпечення корисних та цікавих занять для дітей протягом літніх канікул, надаючи батькам можливість зайняти своїх дітей захоплюючими та розвиваючими активностями.

Усі заняття будуть доступні онлайн, що дозволяє дітям приєднуватися до них з будь-якого місця у зручний час.

Також на учасників літньої соціальної освітньої програми чекають приємні подарунки, а в кінці зміни розігрується місяць безкоштовного навчання в «Антишколі».

Програма літнього онлайн-табору включає:

• Заняття з англійської мови – інтерактивні уроки, що допоможуть покращити мовні навички та розширити словниковий запас.

• Розмовні клуби – можливість практикувати англійську мову в розмові з носіями мови та іншими учасниками.

• Уроки математики – захоплюючі заняття, які роблять вивчення математики легким та цікавим.

• Основи фінансової грамотності – навчання основ фінансового планування та управління грошима від ТОП підпрємців України

• Програмування – базові уроки програмування, які сприяють розвитку логічного мислення та технічних навичок.

• Комунікація – розвиток навичок ефективної комунікації та соціальної взаємодії.

За словами СЕО «Антишколи» Стаса Кравцова, літо варто проводити з користю.

«Ми прагнемо надати дітям можливість розвиватися навіть під час літніх канікул. Наш безкоштовний онлайн-табір допоможе дітям не тільки провести літо з користю, але й отримати нові знання та навички, які стануть в нагоді у майбутньому», – зазначає Стас Кравцов.

Реєстрація на табір вже відкрита.

Онлайн-табір від «Антишколи» буде проходити з 1 червня до 31 серпня 2024 року.

Довідково: «Антишкола» – лідер онлайн-освіти в Україні, що пропонує широкий спектр освітніх програм для дітей та дорослих. Наша місія – створювати інноваційні освітні рішення, які допомагають нашим студентам досягати успіхів та реалізовувати свій потенціал.

ОСВІТА.UA