Повномасштабне вторгнення росії відіграло негативну роль на всіх сферах нашого життя.

Дата: 19.06.2024 11:58

Зараз дуже багато родин з дітьми потребує більше підтримки та допомоги, ніж це було раніше. Багато родин з дітьми переїхали з постраждалих регіонів. Їм потрібно облаштовувати життя на новому місці, шукати роботу, можливо перенавчатись. Це в рази складніше зробити, якщо ні на кого залишити дитину.

❗Саме, щоб допомогти таким родинам, підтримати їх, Уряд розширив категорії родин з дітьми, на яких поширюватиметься послуга “муніципальна няня”

☝️Щоб скористатися такою послугою, родині потрібно:

- знайти помічника чи помічницю по догляду за дитиною,

- укласти договір на надання послуг і подати документи на оплату.

Серед важливих змін: тепер батьки можуть скористатися послугою “муніципальна няня” для дитини до 6-ти років, якщо в їхній громаді не працюють дошкільні заклади.

Дія Постанови поширюється на час дії воєнного стану та протягом трьох місяців, після його припинення чи скасування.

Детальніше - https://www.msp.gov.ua/news/23786.html

Міністерство соціальної політики України