Запроваджуємо новий сервіс для родичів поранених військових.

Дата: 13.06.2024 14:29

+ ще один онлайн-сервіс📲

Наші поїзди продовжують евакуацію поранених захисників. Вони повністю автономні й оснащені всім, що необхідно для безпечного перевезення та надання медичної допомоги. Але з міркувань безпеки та медичних вимог тут не передбачені місця для проїзду родичів поранених військових.

Тож якщо ваших рідних, які проходять реабілітацію після поранень, терміново перевозять нашими медичними поїздами, а квитків у цей момент немає, то можна оформити заявку:

☎️0800 503 222

🔗https://services.uz.gov.ua/military

Для викупу спеціальної броні в касі необхідно надати оригінал або копію посвідчення УБД вашого пораненого родича, а також документ, що підтверджує вашу спорідненість.

Нагадуємо, в Укрзалізниці працює безкоштовна гаряча лінія для підтримки військовослужбовців та їхніх родин: 📞0800 503 222.

Укрзалізниця - Ukrzaliznytsia