Дата: 14.06.2024 11:37

20-21 червня 2024 року у Вінниці відбудеться Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно-активної молоді «EcoFuture Of Ukraine».

Метою проведення форуму є створення платформи для широкої громадськості, експертів, державних органів, та бізнесу з метою спільної роботи над стратегіями збереження та оновлення екологічної стійкості в Україні.

Реєстрація на форум здійснюється за посиланням: https://forms.gle/gwdJ6MpVxU61HhCAA

Дедлайн реєстрації: 18 червня 2024 року.

У разі виникнення додаткових питань, звертатися до відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді управління молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України за тел. (044) 284-30-26 або на ел. пошту regiomol@ukr.net.