Триває набір на навчання для всіх охочих розпочати професійну кар’єру у галузі легкої промисловості.

Дата: 21.06.2024 14:56

🏫 Навчання триватиме чотири тижні у нещодавно відкритому Навчально-практичного центру легкої промисловості на базі Львівський професійний коледж моделювання і ресторанної справи.

🪡🧵 З червня 2024 по лютий 2025 року в центрі заплановано провести 8 безкоштовних курсів для 240 бажаючих. Учасники зможуть здобути кваліфікацію «Швачка» або підтвердити професійну кваліфікацію «Майстер з пошиття одягу».

Випускники навчальних курсів отримають документ державного зразка, що дасть їм право на офіційне працевлаштування. Після завершення навчання випускники зможуть отримати підтримку з пошуком роботи або з відкриттям власної справи.

✍️ Реєструйтеся на навчання за посиланням: https://forms.gle/aK1CA8tB7GUSEXsW9

Проєкт реалізує Громадська організація Освітньо-виробничий кластер / Educational and productional cluster за підтримки Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» у партнерстві із Львівська обласна державна адміністрація та Львівська міська рада.

Діяльність Центру спрямована на:

✨ підвищення кваліфікації та перекваліфікації працівників, які втратили роботу внаслідок повномасштабного вторгнення;

✨ навчання людей, які хотіли б перейти в нову галузь чи адаптувати свої навички до нових умов ринку.

З метою стимулювання створення нових робочих місць Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України» підтримує розширення програм підвищення кваліфікації та перекваліфікації, які нададуть нові можливості українцям, а також допоможуть підприємствам задовольнити потребу у кваліфікованих працівниках для збільшення виробничих потужностей та конкурентоспроможності.

Програма USAID «Конкурентоспроможна економіка України»