​​​​​​​Продовжується відбір кандидатів віком від 17 до 30 років для вступу до вищих військових навчальних закладів (ВВНЗ) та військових коледжів сержантського складу (ВКСС).

Дата: 20.06.2024 17:35

Терміни та особливості вступної кампанії до військових вишів та закладів фахової передвищої військової освіти

• До 1 липня триватиме прийом заяв (рапортів), оформлення та надсилання документів від територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки , служб персоналу військових частин, установ і організацій до приймальних відбіркових комісій вищих військових навчальних закладів, військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти та закладів фахової передвищої військової освіти.

• До 20 липня вступники можуть подати документи безпосередньо до приймальних комісій ЗФПВО, ВВНЗ та ВНП ЗВО.

• З 20 по 30 липня відбуватиметься конкурсний відбір на навчання для здобуття освітньо-професійного ступеня фахового молодшого бакалавра та ступеня вищої освіти бакалавра (магістра ветеринарного спрямування).

• 1 серпня – кінцевий термін зарахування на навчання

З чого почати абітурієнту для вступу у військові навчальні заклади, які документи потрібно зібрати і що саме робити в першу чергу дізнайтеся за посиланням.

Херсонський обласний ТЦК та СП