На е-Карті все більше послуг!

Дата: 03.07.2024 11:07

На Е-карті все більше послуг

Мінветеранів спільно з Представництвом МОМ в Україні дякує обласним адміністраціям, громадам, місцевим громадським організаціям та бізнесу за долученість у наповненні е-Карти. Ми закликаємо це робити й надалі, адже е-Карта — “живий” інструмент, який можна оновлювати щодня.

💬“Велику роль у якісному наповненні е-Карти послуг у громадах для ветеранів та ветеранок війни відіграють представники структурних підрозділів ОВА з питань ветеранської політики, адже на них покладена функція координації процесу на рівні області, що значно пришвидшує роботу та покращує якість наданої інформації”, — зазначив заступник Міністра у справах ветеранів Руслан Приходько.

Наразі на порталі додано вже понад 9000 послуг та їхня кількість постійно росте. 📊

Про послуги, зібрані на е-Карті, та як нею користуватися — нагадуємо на картинках.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

Мінветеранів