Як отримати паперову довідку ВПО, якщо реєструвався через ДІЮ?

Дата: 05.07.2024 13:16

Паперова довідка ВПО. Як отримати, якщо реєстрація через ДІЯ

⚡️У період дії воєнного стану довідку ВПО можна оформити як офлайн, так і онлайн, самостійно обравши спосіб звернення. Попри доступність онлайн-реєстрації як внутрішньо переміщеної особи через Дію, інколи виникає потреба отримати паперову довідку ВПО.

❗️Згідно з чинними нормативними актами, якщо реєстрація ВПО відбувалась онлайн, паперову довідку можна отримати за місцем перебування на обліку в органі соціального захисту населення. Інші установи, як от ЦНАП чи місцеві ради, також можуть видавати такі довідки, проте на практиці не завжди мають для цього технічні можливості.

Для того, аби отримати паперову версію довідки необхідно:

✅ звернутись особисто до органу соціального захисту за місцем перебування на обліку. Назва цього органу вказана у вашій електронній довідці ВПО в Дії;

✅ надати заяву про видачу паперової довідки. Відповідно до норм, довідка видається в день подання заяви та містить позначку про первинну онлайн-реєстрацію.

ГО "ВПО України"