Відсутня електроенергія, а ви вже подумки плануєте, як, щойно вона з’явиться, одразу ж увімкнете електрочайник, розігрієте їжу в мікрохвильовці та завантажите речі у пральну машину?

Дата: 09.07.2024 15:15

Не перевантажуйте мережу електроенергії.

Не так швидко!

Щоб уникнути аварій, поломок техніки та пожежі, дотримуйтеся кількох простих правил:

🔌 На час відсутності світла від’єднайте від мережі всі прилади, які споживають багато електроенергії.

💡 Коли електроенергія з’являється, вмикайте пристрої поступово, аби не перевантажити мережу.

⏳ Електрогенератори та насосні станції підключайте до мережі щонайменше за 20 хвилин після появи світла. Вони споживають дуже багато електроенергії, тож можуть спричинити перенапругу в мережі.

UNICEF Ukraine/ДСНС України