Дата: 10.07.2024 14:34

Правила поведінки під час обстрілу

Головне управління ДСНС Україні у Херсонській області нагадує правила поведінки під час ворожих обстрілів, а саме:

📌 Вдома потрібно сховатись в захищеному приміщенні якомога далі від вікон та дверей. Пам’ятайте правило двох стін.

📌 Для схованки підійдуть укриття, підземний перехід, канава, траншея, яма, високий бордюр.

📌 На відкритій місцевості негайно лягти на землю, згрупувавшись в позу ембріона, розвернувшись ногами в бік стрілянини, та закрити голову руками. Ефективним захистом буде будь-який виступ.

📌 Не ховайтесь за автомобілями та кіосками. Закривайте долонями вуха та відкривайте рот: це врятує від контузії.

Бережіть себе та своїх близьких!

Головне управління ДСНС України у Херсонській області