Для жителів тимчасово окупованої території запровадили спеціальні умови вступу в магістратуру.

Дата: 10.07.2024 13:11

Для жителів тимчасово окупованої території запровадили спеціальні умови вступу в магістратуру: що відомо

🏫 Для українців, місце проживання яких зареєстроване (задеклароване) на тимчасово окупованій території та які знаходяться на ній, діють особливі умови, які передбачають можливість не складати єдине фахове вступне випробування і єдиний вступний іспит на спеціальності.

➡️ Зміни стосуються осіб, які у 2024 році завершують здобуття ступеня бакалавра у закладах вищої освіти України та проживають на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, віднесених до території активних бойових дій або переселилися з таких територій після 01 січня 2024 року.

➡️ Вони можуть отримати рекомендацію для зарахування на магістратуру, якщо вступають до того ж закладу вищої освіти, де здобули ступінь бакалавра.

Зазначається, що якщо в закладі вищої освіти не здійснюється підготовка магістрів за спеціальністю, з якої отримано диплом бакалавра, то особа має право подати документи на таких умовах до будь-якого переміщеного (тимчасово переміщеного) ЗВО Запорізької, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської та Чернігівської областей.

☝️ Звертаємо увагу, що після зарахування особа має укласти договір про навчання впродовж трьох місяців після початку навчання.

Детальна інформація за посиланням: https://cutt.ly/5efRApaC

📌 Розпочала роботу консультативна телефонна гаряча лінія МОН та чат-бот для запитань про вступ 2024. Якщо ви маєте запитання – звертайтеся на гарячу лінію МОН за номером 0(800)50-45-70, або пишіть на пошту – vstup2024@mon.gov.ua

Представництво Президента України в Автономній Республіці Крим