До Дня Незалежності Рух «Єдині» проводить забіг «Біжу за мову»

Дата: 11.07.2024 12:15

Забіг "Біжу за мову"

🏃До Дня Незалежності Рух «Єдині» проводить забіг «Біжу за мову», аби підтримати українців на тимчасово окупованих територіях, а також тих, хто боїться осуду, помилок і думає, що вчити українську вже пізно.

👉Забіг відбудеться 18 серпня в Києві у першому павільйоні Національного комплексу «Експоцентр України». Взяти участь у забігу можна також і віддалено з 18 до 24 серпня у будь-якому куточку світу.

🔹Учасники заходу можуть обрати при реєстрації зручну та посильну дистанцію. Серед запропонованих варіантів: 1 км, 5 км, 10 км. Для дітей доступні — 100 та 500 метрів.

Форма реєстрації — за посиланням🔗

Міністерство культури та інформаційної політики України