Робота інженера, який обслуговує дрони, складна, кропітка, вимагає концентрації, іноді у стресових умовах і з браком часу.

Дата: 11.07.2024 14:33

Інженер по ремонту БПЛА

Коли дрон налаштований вдало, це означає, що у вирішальний момент пілот влучить у ціль і знищить її. Цей ланцюжок нероздільний і має працювати злагоджено.

Тому на фаховій підготовці Drone Force рекрутів навчають не лише пілотувати, а й ремонтувати, калібрувати, паяти та прошивати “пташок”. Фахівець має вміти привести до ладу дрон, перевірити його перед запуском, він може вдало використати деталі трофейного дрона, іншими словами - зробити все, щоб його робота була ефективною і кожен боєприпас влучив.

Якщо ви хочете стати саме таким спеціалістом, долучайтесь до рекрутингової програми Сухопутних військ Drone Force.

Від нас:

- тестування;

- допомога з вибором підрозділу в Сухопутних військах;

- повний супровід на етапах ТЦК та ВЛК;

- навчання в нашому спеціалізованому центрі;

- контроль розподілу всіх кандидатів.

Заповнюйте форму

І долучайтеся до підрозділів, які наближають перемогу!

Херсонський обласний ТЦК та СП