Міністерство оборони планує в застосунку Резерв+ додати нову функцію - автоматичну відстрочку від мобілізації військовозобов'язаних.

Дата: 11.07.2024 09:13

Хто отримає автоматичну відстрочку?

Одна з наступних функцій, яку планують реалізувати в Резерв+, це автоматична відстрочка, повідомила заступниця Міністра оборони Катерина Черногоренко.

☝️Вона зазначила, що в деяких випадках відстрочка має надаватись автоматично, без візитів та додаткових заяв до ТЦК, без збору документів. Як-от студентам денної форми навчання чи батькам трьох і більше дітей, адже всі їх необхідні дані вже є в державних реєстрах.

❗️За словами представниці Міноборони, у відомості хочуть, щоб Резерв+ став справжньою альтернативою ТЦК.

ГО "ВПО України"