Грантова підтримка малого та середнього бізнесу до 5000$ (DRC)

Дата: 14.07.2024 11:59

Оголошення

Допомогу від партнерів можуть отримати підприємства і підприємці, розташовані у Херсонській області.

У пріоритеті підприємства та ФОПи, які відчули негативні наслідки війни та реалізують чи виробляють товари або надають послуги для покриття базових потреб населення.

Грант може піти на покриття різноманітних витрат - придбання обладнання, оплата оренди приміщення, оплата лізингу обладнання та інше.

Додатково до гранту програма передбачає до 5 годин бізнес-консультацій.

Для участі необхідно:

✅ Заповніть аплікаційну форму, що включає бізнес-план в довільній формі: https://bit.ly/3wQCQpo (згори оберіть зручну для вас мову)

✅ Необхідно працевлаштувати мінімум на 6 місяців принаймні одну особу, яка постраждала від війни.

✅ У встановлені терміни вам потрібно надати звіт про те, як отримані кошти були використані на цілі, визначені програмою.

Грантова допомога можлива завдяки Бюро з питань гуманітарної допомоги Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Додаткова інформація за телефоном 0 800 33 95 18 (пн-пт 9:00-17:00).

Херсонська обласна державна адміністрація