Міністерство оборони України та Генеральний штаб ЗСУ / General Staff of the Armed Forces of Ukraine оновили портал «Військовий асистент».

Дата: 14.07.2024 13:32

Військовий асистент - нова онлайн-платформа

На https://turbota.mil.gov.ua/ тепер доступні близько 100 стандартизованих рапортів, включаючи рапорти на відпустку, грошову допомогу та отримання направлення на військово-лікарську комісію (ВЛК).

Також ви знайдете детальні інструкції щодо дій у разі захворювання, травми чи поранення.

Завдяки вашим відгукам додано 20 нових документів, створено розділ з часто запитуваними питаннями, покращено пошук по сайту та оновлено довідник пораненого. Удосконалено можливості для подання скарг.

Рапорти доступні у форматах DOC, DOCX та PDF, що дозволяє їх використовувати на різних платформах. Портал адаптований для роботи на ноутбуках, смартфонах та планшетах.

Херсонський обласний ТЦК та СП