Нагадування для вступників на бакалавра!

Дата: 10.07.2024 16:27

Завершується реєстрація на вступні випробування на бюджет та контракт

🕕 10 липня о 18:00 закінчується реєстрація на вступні випробування на бюджет та контракт. До 25 липня можна буде зареєструватися лише на контракт.

Заяви на вступні випробування дають можливість узяти участь у співбесідах та творчих конкурсах. Така реєстрація проводиться через електронний кабінет вступника — у модулі «Реєстрація на вступне випробування (співбесіда, творчий конкурс, фахове випробування)».

🔍 Заяви на вступні випробування НЕ є заявами на вступ. Тому якщо ви вступаєте через співбесіду або творчий конкурс, спочатку зареєструйтеся на вступні випробування, успішно складіть їх, а з 19 липня подайте заяви на вступ.

Для тих, хто вступає тільки за результатами НМТ/ЗНО, — реєстрація на вступні випробування не потрібна. Вам треба лише подати заяви на вступ з 19 до 31 липня.

➡️ Докладніше про алгоритм реєстрації та корисні ресурси — за покликанням: bit.ly/4cxEtrA