Оголошено Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Дата: 16.07.2024 09:41

Всеукраїнський конкурс творчих робіт серед молоді

Якщо ви активні й амбітні, молоді та креативні, цікавитеся питаннями функціонування державного управління, якщо маєте ідеї й пропозиції для удосконалення державної політики у різних сферах, а в майбутньому – плануєте стати публічними службовцями, – запрошуємо до участі у Всеукраїнському конкурсі творчих робіт серед молоді 🇺🇦

Конкурс проводиться Національним агентством України з питань державної служби, Центром адаптації державної служби до стандартів Європейського Союзу за сприяння та підтримки ООН Жінки в Україні, Фонду Ганса Зайделя в Україні, Проєкту DECIDE, Проєкту ЄС «Підтримка комплексної реформи державного управління в Україні» (EU4PAR), Програми розвитку ООН в Україні, Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Спілка молодих державних службовців України».

Конкурсні роботи приймаються у номінаціях:

✅рівні права і можливості жінок і чоловіків;

✅Політична освіта та політична культура;

✅Відбудова та відновлення системи освіти в умовах воєнного стану;

✅Публічна служба моєї мрії;

✅Відновлення України на цінностях прав людини;

✅Інструменти ефективності в державних установах;

✅Молодь у системі публічного управління: новітні підходи та перспективи.

🗓️Для участі у Конкурсі необхідно до 30 вересня 2024 року подати заявку, оформлену за встановленим зразком, та конкурсну роботу на електронну адресу: konkurs@center.gov.ua.

🔗Детальнішу інформацію можна знайти на офіційному вебсайті Всеукраїнського конкурсу творчих робіт серед молоді (http://vseukrainskyi-konkurs2020.mozello.com).

Херсонська обласна державна адміністрація