Якщо у вас або ваших близьких діагностували хронічну хворобу нирок, при якій показано лікування методом гемодіалізу, то нагадуємо — лікування покриває Програма медичних гарантій, а отже процедура є безоплатною для пацієнтів та пацієнток.

Дата: 20.07.2024 10:02

У мене хронічна хвороба нирок і мені потрібен гемодіаліз. З чого почати?

Тож з чого почати👇

📌 Вид діалізного лікування призначає лікуючий лікар. Ним для пацієнтів із нирковою недостатністю є нефролог.

📌Отримайте е-направлення від лікаря-нефролога чи лікаря-нефролога дитячого на процедуру.

📌Оберіть найближчий або будь-який інший медичний заклад, який має договір із НСЗУ за пакетом “Лікування пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах”.

📌Знайти такі медичні заклади, їхні адреси та номери телефонів можна на нашому дашборді “Електронна карта місць надання послуг із медичної допомоги” ➡️ https://cutt.ly/iea6Fvz9.

📌Уточніть в лікарні, чи є у них вільні діалізні місця та як почати отримувати процедуру.

📌Знайте свої права:

➡️ місце реєстрації при виборі лікарні не має значення, але в лікарні мають бути вільні діалізні місця. Якщо в одному з обраних пацієнтом медичних закладів немає вільних діалізних місць, потрібно звернутись до іншої лікарні;

➡️ про перелік безоплатних послуг за пакетом “Лікування пацієнтів методом гемодіалізу в амбулаторних умовах” читайте тут: https://cutt.ly/deg9apBC

НСЗУ для пацієнта