Росіяни через соцмережі вербують українських підлітків для підпалу автівок військових, — Дмитро Лубінець

Дата: 19.07.2024 11:23

росіяни вербують українських дітей на злочин

Країна-агресор не гребує будь-якими способами досягненням своїх цілей і використовує для цього українських дітей, – Уповноважений ВР з прав людини Дмитро Лубінець.

Наразі росіяни вербують неповнолітніх для підпалу автівок військовослужбовців. Натомість обіцяють їм грошову винагороду — кілька тисяч доларів. Пропонують “заробіток” підліткам через соціальні мережі.

За інформацією Дмитра Лубінця, випадки підпалу підлітками авто військових зафіксовано у Києві, Одесі, Дніпрі.

‼️Омбудсмен наголосив, що такі вчинки передбачають кримінальну відповідальність!

Тому закликаємо батьків донести своїм дітям, чому цього робити не варто. А також – розповісти про підступність ворога, адже надалі РФ може вигадати інші схеми вербування. Діти мають бути пильними у соціальних мережах й не піддаватися провокаціям росіян!

Телеграм-канал Дмитра Лубінця