Розпочинається набір пацієнтів з травмами обличчя для участі в четвертій місії FACE TO FACE 2024!

Дата: 22.07.2024 12:49

Face to face - Місія американських реконструктивних хірургів обличчя та шиї. Набираємо пацієнтів на наступну місію.

Вже цієї осені у Львові американські хірурги разом з українськими лікарями проведуть безоплатні пластичні операції для військовослужбовців та цивільних, які постраждали внаслідок російсько-української війни. 💪

До участі у програмі запрошуються пацієнти з тяжкими травмами обличчя, дефектами лицевих кісток та повік, які потребують реконструктивних операцій.

Кандидатів відбиратимуть американські та українські фахівці, які беруть участь у місії.

‼️ Операція та перебування в лікарні для пацієнтів будуть безкоштовними!

Якщо ви або ваші знайомі мають травми голови, обличчя чи шиї, для участі у програмі зверніться у месенджери Telegram/Viber/WhatsApp за номером:

+38 093 781 43 04.

Коаліція ветеранських просторів