​​​​​​​Нові можливості на $1 000 000 для розвитку бізнесу українок разом із «СТВОРЮЙ!»

Дата: 24.07.2024 14:07

Нові можливості для розвитку бізнесу українок разом із "СТВОРЮЙ!"

Нові можливості на $1 000 000 для розвитку бізнесу українок разом із «СТВОРЮЙ!» – грантовою програмою від Міністерство економіки України і Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, яку реалізує KSE Foundation.

Грант до $15 000 можуть отримати власниці малого і середнього бізнесу у сфері переробки: від виробництва електричного устатковання⚡️, комп’ютерів💻, оптики🔭, гумових чи пластмасових виробів🧴 і металургії🏭 – до створення лікарських засобів💊, ремонту машин🚗, поліграфічної🖨 чи текстильної діяльності👗 (КВЕД 2010, секція С).

Розповідаємо, як українкам отримати грант на розвиток свого бізнесу:

🔹Подати заявку для участі в першому етапі відбору: https://vlasnaspravagrant.com.ua/create/?utm_source=kse_f

🔹Пройти перевірку на відповідність заявки критеріям програми

🔹Надати план розвитку вашої справи

🔹Пройти перевірку ділової репутації від нашого партнера ОщадБізнес

🔹Отримати рішення грантового комітету про надання коштів

🔹Протягом двох місяців після отримання гранту надати звіт про витрачені кошти

⌛️Триває останній місяць розгляду апліканток – прийом заявок до кінця липня!

Кошти для реалізації грантової програми «СТВОРЮЙ!» є інвестицією Ukraine-Moldova American Enterprise Fund, який підтримує ініціативи з просування реформ в Україні та трансформаційні проєкти.

Державна служба зайнятості