Запрошуємо захисників та захисниць на триденний еко-ретрит "Дністер запрошує".

Дата: 21.07.2024 17:29

Триденний еко-ретрит для ветеранів "Дністер запрошує"

Відпочивати важливо, відходити від воєнних дій необхідно, піклуватися про своє здоровʼя - вирішально.

Відтак, партнер івано-франківського КЗ Дім Воїна — Центр "Нові крила" спільно з КП "Дністровський регіональний ландшафтний парк ім. С.Дідича" за підтримки NED і "Теплого міста" запрошують захисників та захисниць на триденний еко-ретрит "Дністер запрошує".

📅 Коли: 26 - 28 липня 2024 року.

Протягом трьох днів активного відпочинку на вас чекає:

✅ 26 липня с. Одаїв: виїзд з Івано-Франківська. Поселення у готелі в с. Одаїв. Екскурсія Одаївським печерним комплексом у супроводі екскурсовода. Обід. Прибирання карстово-печерного комплексу «Думка». Вечеря. Груповий тренінг: дихальні практики (робота з діафрагмою). Спільний час.

✅ 27 липня: сніданок у готелі. Виселення та переїзд з с. Одаїв у с. Лука. Сплав по Дністру. Обід. Прибуття у відпочинковий комплекс «Білий бізон» у с. Хмелева. Вечеря. Груповий тренінг: психоемоційна корекція за допомогою дихання. Ночівля у "Білому бізоні".

✅ 28 липня с. Хмелева: сніданок. Виготовлення готелів для комах своїми руками з дощок та підручних природних матеріалів. Обід. Повернення до Івано-Франківська.

☝️ Умови участі:

📌 Для ветеранів і ветеранок та військових у відпустках.

📌Без алкоголю, куріння не бажане (але, йой, най буде).

📌Участь безкоштовна. Організатори забезпечують проживання, харчування, транспорт та всі необхідні матеріали.

👉 Обовʼязкова реєстрація:

Коаліція ветеранських просторів