Лікарі, які приймають без направлень. Куди звертатися?

Дата: 28.07.2024 15:46

Лікарі, які приймають без направлень. Куди звертатися?

💊Потребуєте медичної допомоги, але не маєте електронного направлення від лікаря?

☝️Є лікарі, до яких можна звернутися напряму, і цей візит буде оплачений коштом Національної служби здоров’я України.

Без направлення приймають:

✅акушери-гінекологи;

✅психіатри;

✅наркологи;

✅стоматологи;

✅фтизіатри;

✅лікарі, у яких пацієнти із хронічними захворюваннями перебувають під наглядом.

❗️Якщо вам відмовляють у прийомі й вимагають електронне направлення, зверніться за роз’ясненням до керівника медичного закладу.

☝️Увага! За електронним направленням від лікаря первинної ланки можна отримати безоплатну планову консультацію у вузькопрофільних спеціалістів, послуги з реабілітації, пройти обстеження чи аналізи тощо.

ℹ️Дізнатися про свої права та уточнити, як діяти у випадку їх порушення, можна за телефон контакт-центру НСЗУ 16-77.

🌱Бережіть здоров’я!

ГО "ВПО України"