Літо ще в розпалі, але час неухильно наближає нас до нового навчального року.

Дата: 09.08.2024 11:22

Нова підтримка для студентів - Державний грант для вступників

Цьогоріч вступники, які претендують на навчання на контракті, матимуть можливість отримати додаткову фінансову підтримку — державний грант.

Отримати грант може вступник, який:
✅вступає на бакалаврат (або магістра медичного, ветеринарного, фармацевтичного спрямування) після школи або коледжу;
✅вступає на денну або дуальну форму навчання на контракт;
✅має результати НМТ (ЗНО) з будь-яких двох предметів з оцінками не менше ніж 150 балів (грант першого рівня) або не менше ніж 170 балів (грант другого рівня).

💰Сума гранту визначається індивідуально для кожного — за результатом НМТ та з урахуванням коефіцієнта спеціальності.

⚡️Для вступників із результатом НМТ від 150 балів з будь-яких 2-х предметів є можливість отримати грант у розмірі 15 тис. грн.

⚡️Грант 2-го рівня передбачає, що вступники з результатом НМТ від 170 балів з будь-яких 2-х предметів претендуватимуть на грант у розмірі 25 тис. грн.

❗️Увага! Для деяких спеціальностей не передбачено гранту першого рівня, лише другого.

✅Якщо студент вступає на бюджетне місце, держава оплачує всю вартість навчання.

ℹ️Докладніше – за покликанням http://surl.li/arycqx 👈
Втілюйте свої професійні мрії!

ГО "ВПО України"