Конкурс грантів для бізнесу на організацію стажувань від Helvetas!

Дата: 18.08.2024 14:15

Конкурс грантів

Helvetas Ukraine у співпраці з Державною службою зайнятості оголошує конкурс для бізнесів у Харківській, Сумській та Полтавській областях на організацію тримісячних стажувань.

Мета конкурсу: Допомогти інтеграції внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій населення на Сході України через стажування з можливістю подальшого працевлаштування.

Розмір гранту: залежить від кількості стажерів (за умовами конкурсу від 3 до 6 осіб на одне підприємство). Середня сума: від 44 000 до 66 000 тис. грн за одного стажера за 3 місяці з урахуванням податків та зборів.

📆 Термін подачі заявок: до 18:00, 22 серпня 2024 року

Helvetas приймає заявки від суб’єктів господарювання, що представляють будь-який сектор економіки, окрім грального бізнесу, тютюнової промисловості, алкогольної промисловості, військової промисловості.

Подати заявку: https://ee.kobotoolbox.org/x/R7l7jO2v

Більше інформації та деталі щодо умов конкурсу – за посиланням: https://is.gd/wsF0vm

Конкурс проводиться в межах проєкту «Підтримка відновлення соціальної та фінансової стійкості громад у постраждалих від війни громадах на сході та заході України», що фінансується Bundesministerium für wirtschaftliche Zusammenarbeit und Entwicklung (BMZ) та виконується Helvetas у партнерстві з JERU.

Державна служба зайнятості