єОселя оновилась — тепер програма має полегшені умови для молоді, сертифікати єВідновлення можна використовувати як перший внесок та нові можливості для родичів ВПО

Дата: 23.08.2024 14:53

Зміни в єОселя: для молоді, родичів ВПО і не тільки

👨‍🦱👩‍🦰 Молодь:

Зменшено перший внесок для українців віком до 25 років — тепер він становить 10% (раніше був 20%). Можливість запрацює через 60 днів з дня опублікування цієї постанови.

📑 Сертифікати єВідновлення:

Тепер їх можна використовувати як перший внесок для отримання пільгових кредитів за державною програмою кредитування єОселя. Можливість запрацює через 30 днів з дня опублікування цієї постанови.

🧳 Нові можливості для родичів ВПО:

Члени сім’ї внутрішньо переміщеної особи (ВПО) першого ступеня споріднення (батьки, подружжя, їхні діти) зможуть взяти пільговий кредит під 7% для ВПО. Можливість запрацює через 120 днів з дня опублікування цієї постанови.

Окрім цього, уряд вносить зміни, спрямовані на те, щоб пришвидшити повернення старих кредитів і спрямувати ці кошти на видачу нових пільгових іпотек. Про це все — за посиланням: https://cutt.ly/rebKQOfl

Більшість змін наберуть чинності через 30 днів з дня їх оприлюднення.

Програма доступного кредитування житла єОселя — одна зі складових політики Зроблено в Україні, ініційованої Президентом України Володимиром Зеленським.

Міністерство економіки України