Вирує нова хвиля шахрайства, яка пов’язана зі звільненням українських Героїв і Героїнь та пошуком зниклих безвісти

Дата: 10.09.2024 15:02

До уваги членів родин полонених та зниклих безвісти Захисників України!

За словами Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини Дмитра Лубінця, вони видають себе за волонтерів, журналістів, представників державних структур або навіть країни-агресорки, майстерно граючи на емоціях, обіцяючи звільнення, важливу інформацію чи навіть організацію дзвінка з рідними. Але за це вони вимагають гроші – нібито «плату» за свої «послуги».

Дмитро Лубінець наголошує: щоб не потрапити у пастку цих безпринципних зловмисників, будьте пильні!

✅Завжди перевіряйте джерела інформації.

✅Ніколи не передавайте особисті дані незнайомцям та не розкривайте конфіденційну інформацію у соцмережах, навіть у приватних повідомленнях.

✅Остерігайтеся будь-яких фінансових пропозицій, пов’язаних із «визволенням» чи «допомогою».

✅Пам’ятайте: офіційні державні органи та волонтерські організації ніколи не беруть грошей за допомогу або надання інформації.

👉 Якщо вам надійшли підозрілі пропозиції «допомоги» за винагороду, не зволікайте – звертайтеся до Координаційного штабу, Об’єднаного центру з пошуку та звільнення полонених при СБУ, і негайно повідомляйте кіберполіцію.