Цього понеділка, 9 вересня о 09:00, Норвезька рада у справах біженців (NRC) в Україні відкриває прийом заявок на отримання багатоцільової грошової допомоги.

Дата: 10.09.2024 13:20

Розпочато прийом заявок на отримання грошової допомоги.

🕔 Прийом заявок буде тривати 10 днів і завершиться 18 вересня о 17:00.

❗️Посилання на більш детальна інформація буде на нашому Телеграм каналі: https://t.me/vpoukraine24

Зауважте, що всі заявки, подані протягом цих 10 днів, будуть оцінюватися однаково. Тому, нема потреби поспішати з подачею заявки в перший день, адже це може вплинути на стабільність системи.

❗️Важливо заповнювати форму уважно та коректно.

NRC надає пріоритет допомозі особам, які проживають у зоні бойових дій або є внутрішньо переміщеними особами з цих зон.

🚨NRC ніколи не запитує ваші дані кредитної картки, PIN-код або CVV. Гуманітарна допомога є безкоштовною, і від вас ніколи не повинні вимагати оплати за неї.

ГО "ВПО України"