Український ветеранський фонд запрошує долучатися до очної групи підтримки для людей, які переживають втрату рідних і близьких людей

Дата: 14.09.2024 14:20

Очна група підтримки для людей, які переживають втрату рідних чи близьких

Приєднуйтесь до нашої групи, якщо ви проживаєте горе втрати, після якої минуло 5 – 6 місяців.

Група підтримки – це простір довіри, поваги та взаємопідтримки, в якому є можливість побути серед людей зі схожим досвідом, отримати підтримку та турботу. А наші фахівці допоможуть вам проживати біль та розпач, гнів та тугу, будуть поряд з вами у самотності та нерозумінні.

Групу проводять сертифіковані фахівці – психологи Гарячої лінії кризової підтримки Українського ветеранського фонду відповідно до восьмикрокової програми, розробленої Центром психологічної підтримки для людей, які втратили близьких.

📆Коли: старт групи з 24 жовтня по 25 січня, зустрічі відбуватимуться один раз на два тижні, у суботу, о 12:00.

Де: Шевченківський район міста Києва (адресу повідомимо після реєстрації).

🕰Тривалість зустрічі: 3 години з перервою.

Кількість зустрічей - вісім основних та дев'ята ресурсна.

Участь безоплатна.

Група закритого типу, в якій буде до 8 учасників; кількість зустрічей – до 8.

Для учасників групи буде створено окремий закритий чат в Telegram. Тому під час реєстрації просимо залишати дійсні номери телефонів. Якщо ж ваш номер прихований — збережіть наш номер: +38 067 400 46 60 (Telegram Гарячої лінії кризової підтримки).

Перед формуванням групи — індивідуальна зустріч / консультація для знайомства, під час якої ви зможете детально дізнатися про роботу та умови участі в групі підтримки тощо. Ця зустріч відбувається онлайн та триває одну годину.

Щоб долучитися до групи підтримки, заповніть реєстраційну форму: https://cutt.ly/reRSxskt

🔵Цей проєкт став можливим завдяки програмі Український Фонд Швидкого Реагування IREX, яку втілює IREX за підтримки Державного департаменту США.

Приміщення для зустрічей надало ГО «Об`єднання благодійницького центру соціальної медичної і трудової реабілітації ветеранів афганської війни Печерського району м. Києва».

Український ветеранський фонд