МОН запускає безоплатний онлайн-курс з вивчення англійської мови для вихователів закладів дошкільної освіти.

Дата: 17.09.2024 16:16

Базовий курс вивчення англійської мови з нуля

Онлайн-курс англійської — це ідеальна можливість для вихователів ЗДО опанувати базові мовні навички.

На курсі ви зможете:

🔹Поліпшити професійні навички

🔹Підвищити конкурентоспроможність на ринку праці

🔹Подолати мовний бар'єр та впевнено застосовувати англійську в освітньому процесі.

📅 Старт навчання: 1 листопада 2024 року

Реєстрацію відкрито до 18 жовтня за покликанням ➡️ https://forms.gle/bj98kkPJpqBdDkrg9

Учасники, які успішно завершать програму, отримають електронний сертифікат із зазначенням досягнутого рівня знань з англійської мови.

Долучайтесь!

Проєкт реалізується в межах мовної програми Future Perfect за підтримки Міністерство цифрової трансформації України та Міністерство культури та інформаційної політики України. Партнери проєкту: MM Publications Ukraine, Linguist Ukraine. Лінгвіст, навчальна література, компанія «Лінгвіст» та Reform Support Team at the Ministry of Education and Science of Ukraine.