Дата: 26.09.2024 09:43

Гуманітарні організації ніколи не просять повідомити конфіденційні дані для отримання допомоги

⚡️Шахрайство в інтернеті: як не стати жертвою псевдонадавачів грошової допомоги — дивіться в інфографіці:

Потрібен лише ваш IBAN або номер картиЩо ніколи не можна повідомляти?Шахраї створюють фейкові чат-боти та сайтиДовіряйте лише перевіреній інформаціїБудьте обачними!

❗️Повідомити про кіберзлочинців можна за номером телефону: 0 800 505 170 (з понеділка до п’ятниці з 09:00 до 18:00) або шляхом заповнення форми на сайті кіберполіції (https://ticket.cyberpolice.gov.ua/send).

Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України