ОГОЛОШЕННЯ ПРО ВІДКРИТУ ВАКАНСІЮ НА ПОСАДУ в органі місцевого самоврядування у Мирненській селищній раді.

Дата: 03.10.2024 10:51

Увага! Вакансія!

Відповідно до Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо функціонування державної служби та місцевого самоврядування у період дії воєнного стану», яким внесено зміни до Закону України «Про правовий режим воєнного стану», у Мирненській селищній раді оголошено добір на зайняття вакантної посади служби в органі місцевого самоврядування в період дії воєнного стану:

Резюме за встановленою формою приймаються до 17:00 26.10.2024 на електрону адресу: murne2022@gmail.com