У 2024 році в Україні підвищився прожитковий мінімум з 1 січня. Це означає, що також збільшені державні соціальні допомоги (виплати) на дітей.

Дата: 07.10.2024 15:43

Виплати на дитину 2024

Збільшення регламентується Законом України "Про Державний бюджет України на 2024 рік".

З 1 січня 2024 був встановлений прожитковий мінімум у розмірі 2920 грн, а для основних соціальних і демографічних груп населення:

👉на дітей віком до 6 років – 2563 грн,

👉від 6 до 18 років – 3196 грн,

👉від 18 до 23 років (якщо навчаються на стаціонарі) – 3028 грн,

👉працездатні особи для визначення базового розміру посадового окладу судді, особи державних, податкових і митних органів - 2102 грн

👉особи, які втратили працездатність - 2361 грн.

Збільшено державні соціальні виплати такі як:

✅У зв’язку з вагітністю та пологами мають вагітні жінки (у тому числі неповнолітні).

✅Державна компенсація допомоги “Пакунок Малюка”.

✅Державна соціальна допомога малозабезпеченим сім’ям.

✅Про державну виплату дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів та збільшення виплат по допомозі.

✅Збільшення державної виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Допомога на дітей одиноким матерям призначається на кожну дитину з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця по місяць досягнення дитиною 18-річного віку.

📌Для отримання грошової допомоги необхідно звернутися до управління соціального захисту населення за місцем реєстрації або за місцем фактичного проживання.

ГО "ВПО України"