На платформі dity.gov.ua доступна Лінія турботи — простір, де ви можете отримати первинну консультацію.

Дата: 13.10.2024 13:18

Лінія турботи

Хочете прийняти дитину в родину або вже проходите цей шлях? 👨‍👩‍👧

💬 На платформі dity.gov.ua доступна Лінія турботи — простір, де ви можете отримати первинну консультацію — відповіді на юридичні питання та підтримку психологів-консультантів.

Чим може допомогти Лінія турботи:

🔹 Ви тільки думаєте про усиновлення чи створення прийомної сім’ї, але не знаєте, з чого почати? Експерти допоможуть розібратися з вашою мотивацією, підкажуть, на що варто звернути увагу перед тим, як прийняти рішення, та які кроки потрібно зробити для старту процесу.

🔹 Ви вже у процесі підготовки або отримали направлення на знайомство з дитиною? Отримайте консультації, як підготуватися до знайомства з дитиною, які юридичні аспекти потрібно врахувати.

🔹 Ви вже прийняли дитину в родину, але стикаєтесь з труднощами адаптації? Психологи-консультанти нададуть емоційну підтримку та допоможуть вам і дитині пережити цей період.

📲Залишити заявку на Лінію турботи можна через форму за посиланням dity.gov.ua/uk/support-line. Після того, як фахівці отримають ваше звернення, вам зателефонують або звʼяжуться за допомогою електронної пошти.

Незалежно від того, на якому етапі ви перебуваєте, консультанти Лінії турботи готові підтримати вас на кожному кроці.