Відкрито реєстрацію на участь у проєкті бізнес-навчання для ВПО, ветеранів та осіб з інвалідністю.

Дата: 15.10.2024 11:58

Мрієте започаткувати власну справу❓ Займаєтеся підприємництвом та плануєте освоїти нові напрями діяльності❓

✅Тоді безкоштовне навчання з усіх аспектів ведення бізнесу за програмою REDpreneurUA – для вас.

👇Участь у проєкті можуть взяти люди віком від 18 до 59 років, які належать до однієї з категорій населення:
👉внутрішньо переміщені особи;
👉особи з інвалідністю;
👉ветерани;
👉жінки у складних життєвих обставинах;
👉опікуни, багатодітні батьки, одинокі батьки;
👉безробітні.

Пріоритет під час відбору надаватимуть учасникам, які прагнуть заснувати бізнес і створити нові можливості для зайнятості, а також підприємцям, які планують запуск стартапів або соціальних бізнесів, спрямованих на відновлення та розвиток України.

Охочі взяти участь у програмі мають проживати на території України та мати стабільний доступ до інтернету для проходження навчання.

📌Зареєструватися на участь у програмі можна до 20 жовтня 2024 року за посиланням: https://ee.urcs.org.ua/x/a4ybyfYO...
Скористайтеся доброю нагодою, щоб змінити життя на краще!

ГО "ВПО України"