Мирненська громада
Херсонська область, Скадовський район

Енергоатом бере активну участь у впровадженні технології малих модульних реакторів.

Дата: 03.12.2024 13:45
Кількість переглядів: 52

ЕНЕРГОАТОМ

Одним із прогресивних напрямів розвитку галузі ядерної енергетики в світі є впровадження технологій малих модульних реакторів (ММР). Енергоатом долучається до цього процесу, ставлячи перед собою амбітні цілі на найближче десятиріччя.

Нові горизонти у розвитку технології малих модульних реакторів для АТ «НАЕК «Енергоатом» відкриває співпраця з міжнародними партнерами, зокрема з американською компанією Holtec International. Нещодавно Компанія отримала запрошення приєднатися до проєктної групи Holtec з реалізації малого модульного реактора SMR-300 на АЕС Palisades у США. Це свідчить про високу довіру міжнародних партнерів до українських атомників та їх професіоналізм.

Крім того, Енергоатом спільно з Holtec активно працює над створенням в Україні заводу з виробництва компонентів для ММР. Це не лише сприятиме розвитку вітчизняної промисловості, а й дозволить Україні стати регіональним хабом для виробництва та експорту ядерних технологій.

Слід нагадати, що Енергоатом вже має низку угод з провідними світовими розробниками технології ММР. А саме – французькою компанією EDF,  британською Rolls-Royce та американськими Westinghouse і NuScale Power. Ця співпраця допоможе Енергоатому впроваджувати передові технології ММР в Україні, що є важливим кроком до енергетичної незалежності та сталого розвитку країни.

Детальніше за посиланням - https://energoatom.com.ua/ua/post/2328  

Енергоатом демонструє відповідальний підхід до екологічних питань розвитку атомної енергетики.

15 листопада на Південноукраїнській атомній електростанції відбулася конференція «Атомна енергетика і довкілля», організована фахівцями Енергоатома та ПАЕС. До участі у заході долучились експерти-екологи, науковці, юристи та представники Українського ядерного товариства.

Ключова тема обговорення конференції – перспективи розвитку Південноукраїнського енергетичного комплексу. Зокрема, експерти детально розглянули проєкт добудови Ташлицької гідроакумулювальної електростанції з позиції екологічної безпеки регіону.

В умовах постійних атак ворога на об’єкти енергетичної інфраструктури Україна потребує маневруючих потужностей. Тож добудова Ташлицької ГАЕС є кроком до посилення енергетичної безпеки нашої держави.

Учасники конференції вкотре підтвердили, що розвиток атомної енергетики в Україні може бути безпечним, із дотриманням високих стандартів екологічної безпеки.

Варто наголосити, що захист довкілля – це один із важливих аспектів роботи АТ «НАЕК «Енергоатом». Попри воєнний стан, Компанія продовжує фінансувати природоохоронні заходи, зокрема модернізацію еколого-хімічних лабораторій на АЕС. Крім того, НАЕК послідовно доводить, що розвиток атомної енергетики може бути безпечним та екологічно відповідальним.

Детальніше у відео - https://www.youtube.com/watch?v=rPwk7abv6hA


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь