Про регулювання містобудівної діяльності

Дата: 14.03.2018 21:11

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

У відповідності до ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Постанови КМУ «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні № 555 від 25.05.2011року» Мирненська селищна рада повідомляє, жителям селища, юридичним особам (об’єкти нерухомого майна, яких розташовані на території селища), власників та користувачів земельних ділянок (розташованих на території селища), представників органів самоорганізації населення, діяльність яких поширюється на відповідну територію, депутатам відповідних місцевих рад, про те, що 12 лютого 2018 року завершено прийняття звернень, пропозицій та зауважень до проекту містобудівної документації  «Генеральний план смт Мирне, Мирненської селищної ради, Каланчацького району, Херсонської області».