Дата: від до Скинути

Рух спротиву закликає ігнорувати та бойкотувати фейкові президентські вибори окупантів на тимчасово окупованих територіях України.

12:38 01.03.2024

Про виплати для ВПО у 2024 році – роз’яснення від Мінсоцполітики

26 січня 2024 року Урядом прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі – Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.

10:03 01.03.2024

Як ветерану знайти роботу?

Як служба зайнятості допомогає ветеранам повернутися до мирного життя? Відповіді - у нашій інфографіці.  Для отримання більш детальної інформації звертайтеся:

09:11 29.02.2024

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 лютого 2024 року відбулося онлайн засідання комісії з  питань захисту прав дитини під керівництвом начальниці Олешківської міської військової адміністрації Тетяни Гасаненко, із  залученням  служби  у справах дітей Мирненської селищної ради, на якому було розглянуто питання:

18:29 28.02.2024