МЕНТАЛЬНЕ ЗДОРОВ’Я

Ментальне здоров’я – це не лише відсутність розладів, а й внутрішні ресурси для того, аби активно жити, реалізувати свої здібності, працювати, піклуватися про інших, пам’ятаючи й про себе.

Ментальне здоров’я є невід’ємною частиною щасливого життя.

Це поняття дуже широке і поєднує різні аспекти. Щоб покращити свій емоційний стан можна звернутися до професійних психологів, практикувати медитацію, займатися спортом.

Як зрозуміти, як підтримати власне ментальне здоров’я, що необхідно робити для його підтримки та рівноваги, як фахівці служби можуть допомогти – відповіді на ці та інші питання ви можете прочитати в даній статті.

Від чого залежить стан ментального здоров’я?

Стан ментального здоров’я залежить від багатьох чинників: соціальних, екологічних та навіть економічних. Сьогодні ми розуміємо, що на стан ментального здоров’я кожного українця впливає ситуація в країні.

Ментальне здоров’я - чому це важливо?

За визначенням ВООЗ, психічне здоров’я – це стан душевного добробуту, яке дає кожній людині можливість здійснювати власний потенціал, долати звичайні життєві стреси, плідно працювати. Всесвітній день психічного здоров'я щороку нагадує нам про важливість дбати про наше психічне здоров'я та психічне здоров'я наших дітей. Однак, в умовах війни, коли стрес і тривога стають невіддільною частиною повсякденного життя, це стає особливо актуальним завданням.

14:48:36 12.10.2023

Як дбати про дитяче ментальне здоров’я?

Створення безпечного середовища Дбайте про своє власне емоційне самопочуття, оскільки спокійні батьки створюють спокійне середовище для своїх дітей. Зменшуйте їхній доступ до насильства та жахливих новин.

14:52:55 28.09.2023