Дата: від до Скинути

Про підсумки роботи Скадовського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області за 9 місяців 2019 року

11:11 28.10.2019

Ремонтні роботи в Будинках культури тривають

Не все одразу… У вирішенні багатьох проблем, що сьогодні існують в культурі села не можна покладатися лише на вище керівництво держави і галузі. Лише спільними зусиллями всіх рівнів влади, зусиллями просто небайдужих людей можна вирішити ці проблеми.

16:52 25.10.2019

ДЕНЬ ЗАХИСНИКА УКРАЇНИ

14 жовтня має довготривалу мілітарну історію: це день козацтва, а з 14 жовтня 2014 року – офіційне державне свято – День захисника України. В цей день Наша громада вітала своїх захисників!

09:47 18.10.2019

Відділ «Каланчацьке бюро правової допомоги» Голопристанського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує

Діяльність Каланчацького бюро правової допомоги спрямована на захист прав людини шляхом забезпечення рівного доступу до правової інформації та правосуддя, посилення правових можливостей та правової спроможності представників соціально вразливих груп, територіальних громад та спільнот.

09:50 11.10.2019

Навчаємо по-новому

Знову осінь вступає в свої права. І хоча на вулиці ще доволі тепло, але про ті часи, коли стане не так затишно та гарно, треба подбати вже тепер. У Каланчацькій районній філії Херсонського обласного центру зайнятості розпочалися періодичні навчання машиністів (кочегарів) котелень, які будуть обслуговувати котли, що працюють на твердому паливі. Цьогорічні навчання – особливі. Проводить навчання давній та надійний партнер служби зайнятості – Херсонський навчально-курсовий комбінат «Професіонал». А особливими цьогорічні навчання є тому, що тепер вони проходять в режимі «он-лайн». Дуже зручна та вигідна форма навчання у Каланчацькій районній філії Херсонського ОЦЗ застосовується вперше, але сподіваємося не в останнє. Побажаємо тим хто навчається успіхів, а нам всім - тепла взимку.

11:34 07.10.2019

Монетами 1, 2 та 5 копійок не можна розраховуватися з 1 жовтня 2019 року

Згідно з Постановою Національного банку № 117 від 24.09.2019 З 1 жовтня 2019 року українці не зможуть використовувати монети 1, 2 та 5 копійок для здійснення готівкових розрахунків. Ці монети перестануть бути платіжних засобом та будуть вилучені з готівкового обігу.

15:22 04.10.2019