Конкурс читців  «Світлиця Кобзаревих дум»

Конкурс читців «Світлиця Кобзаревих дум»

На початку весняної пори ми вшановуємо пам'ять Великого Кобзаря, сподвижника української національної ідеї, світоча українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. 9 березня минула 205-та річниця з дня його народження.

15:37 12.03.2019

Що варто знати про кір та як уберегти себе від захворювання!

З метою забезпечення своєчасних профілактичних заходів при виникненні осередків кору в організованих колективах, Скадовський міжрайонний відділ ДУ «Херсонський обласний лабораторний центр МОЗ України»  направляє пам’ятку «Що варто знати про кір та як уберегти себе від цього захворювання!»

16:44 11.03.2019

ВИЇЗНІ СПОРТИВНІ ЗМАГАННЯ «Кубок 8 Березня»

Напередодні жіночого свята 8 березня нашу жіночу волейбольну команду «Лимонки» запросили прийняти участь у відкритому весняному турнірі «Кубок 8 Березня» серед збірних жіночих команд об’єднаних територіальних громад Херсонщини сезону 2018-2019 років, котрий організовувала Хрестівська ОТГ.

11:21 11.03.2019

Що таке шлюбний договір та які умови подружжя може у ньому прописати: роз'яснює Міністр юстиції України

Доброго вечора! Ми з нареченою плануємо одружитись навесні. Щоб не опинитися серед сімейних пар, які сваряться через кожну копійку, хочемо укласти шлюбний договір. Знаю, що така практика для України є новою, тому розкажіть, будь ласка, про неї більш детально? (Артем Миколайчук)

08:53 01.03.2019

Штрафи за незаконну рубку лісу

1 січня 2019 року набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо збереження українських лісів та запобігання незаконному вивезенню необроблених лісоматеріалів».

11:29 27.02.2019

Голопристанський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги інформує про співпрацю з органами державної влади та місцевого самоврядування в 2018 році.

13:42 11.02.2019

Як переселенцю проголосувати на виборах президента!

В рамках реалізації Всеукраїнського проекту Мін’юсту України «Я МАЮ ПРАВО!» стартувала кампанія «Я маю право обирати», яка має на меті підвищити рівень обізнаності виборців щодо виборчих прав, механізм їх реалізації та захисту; виборчих процедур.

13:35 11.02.2019