Вишиванка єднає громаду

Всесвітній день вишиванки — міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Дата проведення — щороку в третій четвер травня (будній день), цього року свято випало на 16 травня. Свято є самобутнім і самодостатнім, не прив'язане до жодного державного чи релігійного. Вишиванка для українців – могутній символ благополуччя в родині, а свято вишиванки символізує національну єдність.

11:57 16.05.2019

День пам’яті та примирення. День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі Об’єднаних Націй у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

14:39 15.05.2019

Скадовське відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Херсонській області інформує

З  1 липня 2019 року вступає в дію новий Порядок розслідування  та ведення обліку нещасних випадків, профзахворювань та аварій на виробництві,  який затверджений  Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за № 337  (далі Порядок).

08:51 15.05.2019

Міністр юстиції України консультує щодо оренди землі

Доброго дня! Мій сусід орендує земельну ділянку вже декілька років, але тиждень тому до нього приїхали невідомі люди з документами і заявили що віднині вони є орендарями. Він звернувся до поліції, там зареєстрували заяву і більше нічого. Цього року я теж планував взяти землю в оренду, але тепер  побоююсь. Підкажіть, як бути?

08:54 14.05.2019

День перемоги над фашизмом у Європі 9 травня 2019 року

Працівниками Преображенського будинку культури підготовлено і проведено святковий концерт присвячений Дню перемоги над нацизмом у Європі, який було проведено 9 травня у селі Макарівка та у селі Преображенка. Заходи пройшли за участі таких колективів, як ансамбль «Береза», дитячий ансамбль «Зірка», учасники гуртка сольного співу та учасники гуртка виразного читання «Патріот». Концерт у с. Макарівка був підготовлений та проведений за участі учасників художньої самодіяльності Макаріського сільського будинку культури.

20:18 10.05.2019

Про особливості праці неповнолітніх

Національним законодавством передбачено можливість працевлаштування осіб, яким ще не виповнилося 18 років. При цьому, особи, яким виповнилося 16 років, мають право на працевлаштування на загальних підставах. Як виняток, на роботу можуть прийматися і особи, які досягли 14 річного віку, при цьому вони можуть бути залучені тільки до виконання легкої роботи, яка не завдає шкоди здоров’ю та навчанню.

08:18 10.05.2019

Про реформу децентралізації у Мирненській ОТГ

Кожен мешканець села чи міста має право на сучасну медицину й освіту, доступні та якісні адміністративні, комунальні, соціальні послуги, гарні дороги, чисті й освітлені вулиці. Але люди можуть впливати на якість цих послуг лише тоді, коли відповідальні за їх надання знаходяться близько.

09:46 08.05.2019

Голова акціонерного товариства на Херсонщині відсудив собі будівлю сільради

Судова тяжба між громадою села Преображенка Херсонської області та підприємством, яке успадкувало радгоспне майно, тягнулася близько десяти років. Крапку в цій історії недавно поставив Одеський апеляційний суд.

10:50 06.05.2019