БЕЗКОШТОВНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ДЛЯ ВПО З ХЕРСОНЩИНИ

Як оформити довідку ВПО? Як відновити втрачені документи? Як отримати компенсацію за зруйноване житло? Відповіді на ці та інші питання переселенцям з Херсонщини допоможе знайти БФ “Стабілізейшен Суппорт Сервісез”. Вони проводять безкоштовні консультації з юридичних питань. Детальніше про те, як звернутися за допомогою, – на інфографіці  Проєкт реалізується Благодійною організацією Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» у партнерстві з командою віцепрем’єрА-міністра України Ірини Верещук та за фінансування УВКБ ООН в Україні.

10:12 23.05.2023