Десять онлайн-помічників для внутрішньо-переміщених осіб

Мінреінтеграції зібрало 10 корисних платформ та ресурсів, які допоможуть внутрішньо-переміщеним особам адаптуватися у новому місці проживання. 1. Платформа «єДопомога» (подання заяв на виплати від міжнародних організацій та держави, отримання та надання волонтерської допомоги): https://edopomoga.gov.ua/

08:50 28.02.2024

Мирненська громада відтепер приєднана до платформи електронної демократії

З метою забезпечення участі  жителів Мирненської територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення, налагодження результативної співпраці громадян і органів  місцевої влади, Мирненською селищною радою в особі начальника Мирненської селищної військової адміністрації Валентини Головатої  підписано Меморандум про співпрацю з  веб – платформою « Єдина платформа місцевої електронної  демократії» та підключено сервіси «Місцеві електронні петиції» та «Електронні консультації з громадськістю» .

19:57 27.02.2024

ПОСТАНОВА ЦВК № 10 від 23 лютого 2024 року Про нелегітимність організації підготовки та проведення "виборів" президента російської федерації 2024 року на тимчасово окупованих територіях України

14:54 27.02.2024

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя

День спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя: як правильно комунікувати та висвітлювати цей день 26 лютого 2014 року – початок окупації Криму. Під стінами кримського парламенту відбувся масштабний мітинг на підтримку територіальної цілісності України. На заклик Меджлісу кримськотатарського народу до заходу долучилися тисячі активістів і небайдужих громадян. Дії російських та окремих кримських депутатів, їхня співпраця з незаконними парамілітарними формуваннями свідчили про підготовку до захоплення півострова Росією. Проте того дня у мирний спосіб кримчанам вдалося не допустити позачергового засідання парламенту та перегляду статусу автономної республіки у складі України.

07:43 26.02.2024