Як дбати про дитяче ментальне здоров’я?

Створення безпечного середовища Дбайте про своє власне емоційне самопочуття, оскільки спокійні батьки створюють спокійне середовище для своїх дітей. Зменшуйте їхній доступ до насильства та жахливих новин.

14:52 28.09.2023

Робота для ВПО: ти потрібен

Скадовська філія Херсонського обласного центру зайнятості долучається до інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен». ЇЇ ініціатором являється Міністерство реінтеграції тимчасово окупованих територій України. Строки проведення з 1 вересня до 1 листопада 2023 року. Ця кампанія покликана створити сприятливе середовище для внутрішньо переміщених осіб, забезпечити їхні потреби у працевлаштуванні й професійному розвитку та сприяти соціальній інтеграції ВПО до життя у нових для них територіальних громадах. Ми віримо, що кожна людина має шанс реалізувати свій потенціал та знайти гідну роботу незалежно від тих чи інших обставин. Ми прагнемо до того, щоб кожна внутрішньо переміщена особа відчувала себе корисним членом суспільства та активно брала участь у соціальному та економічному розвитку нашої держави. Для вирішення цього завдання в арсеналі служби зайнятості наявні дієві інструменти, зокрема: 1. Єдиний портал вакансій — спеціальний сервіс, який значно спрощує пошук роботи, оскільки об’єднує інформацію з шістьох найбільший сайтів з вакансіями (Work.ua,robota.ua, novarobota.ua, PidBir, grc.ua, Jooble) та Державної служби зайнятості. 2. Платформа «Моя професія» — мережа, яка дає можливість безкоштовно отримати послуги з профорієнтації дистанційно у онлайн-форматі без відвідування центру зайнятості.

09:46 26.09.2023

Оновлюй дані в ТЦК

Боятися – це нормально. А визнавати свій страх – сміливо. Україні потрібні сміливі! Оновлюйте дані в територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки

12:53 18.09.2023

Ми хочемо нагадати вам, що акція "Смілива гривня" вже триває! З 4 вересня і до 30 листопада 2023 року маємо чудову можливість підтримати наших військових, які відважно стоять на захисті України.

У межах акції Смілива гривня можна здавати монети, які перебувають в обігу. Це розмінні монети 10 та 50 копійок та обігові монети номіналом 1, 2, 5 та 10 гривень. Також у межах акції приймаються банкноти. Де здати гроші? Ви можете здавати кошти до відділень банків-партнерів акції, а саме: ПриватБанку, Ощадбанку та ПУМБ. Важливо зазначити, що ця можливість доступна не лише у Києві, а й практично в усіх регіонах країни, де працюють ці банки. Ми закликаємо вас об’єднати свої зусилля з друзями, родиною та колегами. Організуйте збір коштів у вашій громаді, навчальному закладі або на роботі. Разом ми здатні на більше! Здавайте монети, а Національний банк разом із партнерами відправить їх на фронт на підтримку ЗСУ. Нехай ця ініціатива стане ще одним свідченням нашої єдності та бажання підтримати тих, хто стоїть на захисті нашої держави. Приєднуйтеся до акції Смілива гривня, підтримайте Збройні Сили України та допоможіть нашим героям. Адреси відділень, у яких можна здати зібрані монети, а також детальні умови участі в акції можна знайти за посиланням: https://promo.bank.gov.ua/brave-hryvnia/ #СміливаГривня

13:42 13.09.2023

Оновлюй дані в ТЦК

12:53 13.09.2023

Змагайтеся за призи у «Вікі любить пам’ятки» — подавайте фото/відео для Вікіпедії!

З 1 по 31 жовтня в Україні відбудеться «Вікі любить пам’ятки» 2023 — найбільший фотоконкурс об’єктів української культурної спадщини. Цьогоріч він пройде вже дванадцятий раз. Метою кампанії є зібрати світлини всіх пам’яток нерухомої культурної спадщини України для ілюстрування статей у Вікіпедії. Участь у конкурсі можуть узяти всі охочі. Для цього протягом жовтня слід завантажувати на Вікісховище роботи власного авторства, послуговуючись конкурсними списками пам’яток.

16:18 11.09.2023