Як ветерану знайти роботу?

Як служба зайнятості допомогає ветеранам повернутися до мирного життя? Відповіді - у нашій інфографіці.  Для отримання більш детальної інформації звертайтеся:

09:11 29.02.2024

Засідання комісії з питань захисту прав дитини

28 лютого 2024 року відбулося онлайн засідання комісії з  питань захисту прав дитини під керівництвом начальниці Олешківської міської військової адміністрації Тетяни Гасаненко, із  залученням  служби  у справах дітей Мирненської селищної ради, на якому було розглянуто питання:

18:29 28.02.2024

Десять онлайн-помічників для внутрішньо-переміщених осіб

Мінреінтеграції зібрало 10 корисних платформ та ресурсів, які допоможуть внутрішньо-переміщеним особам адаптуватися у новому місці проживання. 1. Платформа «єДопомога» (подання заяв на виплати від міжнародних організацій та держави, отримання та надання волонтерської допомоги): https://edopomoga.gov.ua/

08:50 28.02.2024

Мирненська громада відтепер приєднана до платформи електронної демократії

З метою забезпечення участі  жителів Мирненської територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення, налагодження результативної співпраці громадян і органів  місцевої влади, Мирненською селищною радою в особі начальника Мирненської селищної військової адміністрації Валентини Головатої  підписано Меморандум про співпрацю з  веб – платформою « Єдина платформа місцевої електронної  демократії» та підключено сервіси «Місцеві електронні петиції» та «Електронні консультації з громадськістю» .

19:57 27.02.2024

ПОСТАНОВА ЦВК № 10 від 23 лютого 2024 року Про нелегітимність організації підготовки та проведення "виборів" президента російської федерації 2024 року на тимчасово окупованих територіях України

14:54 27.02.2024