Запровадження запобіжних заходів щоб зупинити СOVID-19 на робочих місцях

З метою протидії поширенню випадків гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусною  інфекцією COVID-19, рекомендуємо всім роботодавцям приєднатися до розроблення  профілактичних заходів,  щоб зупинити поширення коронавірусної хвороби  (COVID-19)  в нашій країні. Запроваджені своєчасно профілактичні заходи, можуть скоротити втрачені робочі дні через хворобу COVID-19 на  робочих місцях, а саме:

08:08 25.09.2020

Декретна відпустка для батька дитини

Декретною відпусткою для татусів уже давно нікого не здивуєш у низці країн. Там на офіційному рівні існує поняття «рaternityleave» - відпустка, яку роботодавець надає батькові після народження дитини. Українські чоловіки також ідуть у декрет, але не так охоче, як, приміром, шведи чи норвежці.

10:48 23.09.2020

Душа півдня

6 вересня на базі зеленого туризму «Чумацька криниця» (урочище «Ближній Карабай», Олешки) відбувся відкритий фестиваль народної творчості «Душа Півдня» та кулінарний фестиваль «Таврія-Борщ» з вельми насиченою програмою.

15:22 09.09.2020

СБУ звертається до мешканців Херсонщини!

У період 26-27 серпня 2020 року на території Новокаховської міської ради, Каховського, Бериславського, Олешківського, Голопристанського та Каланчацького районів пройдуть планові антитерористичні тактико-спеціальні навчання.

19:00 25.08.2020